Łukowa 232  ks. proboszcz: 793 863 109   parlukowa@gmail.com A A A  

Podnieś rękę Boże Dziecię błogosław

sobota, 24-12-2022


Pan Jezus rodząc się nie przyniósł na ten świat nic materialnego. Ale przyniósł coś, co każdego i bogatego i biednego może uczynić szczęśliwym. Choć jako dorosły nauczyciel uzdrawiał chorych i karmił głodnych, a nawet zmarłych wskrzeszał, to jednak nie to było największym skarbem, który chciał dać ludziom.  Największym skarbem jest On sam. On przyszedł dać siebie ludziom. Tych, którzy Go przyjmą uczyni szczęśliwymi. Nic im nie zabierze, a do tego co mają doda miłość, jako cudowną moc czyniącą człowieka szczęśliwym.

W Boże Narodzenie wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy, byście przyjęli do swego serca to bezbronne Dziecię Boże. Niech Ono będzie obecne w Waszym codziennym życiu i napełniając je miłością, a obdarzając swoimi łaskami uczyni szczęśliwymi Was i Wasze rodziny. Podnieś rękę Boże Dziecię i błogosław. Amen. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM