Łukowa 232  ks. proboszcz: 793 863 109   parlukowa@gmail.com A A A  

Modlitwa z postem za parafię.

niedziela, 19-02-2023


Od 20 lutego do 31 marca trwa modlitwa z postem za naszą parafię. Codziennie 2 osoby, w niektóre dni 3, podejmują post i modlitwę za naszą parafię. Tego samego dnia, a jeśli to będzie niemożliwe to w najbliższą niedzielę, w tej intencji ofiarują Komunię świętą. Tym razem modlimy się za ciężko i nieuleczalnie chorych oraz za tych, którzy opiekują się tymi chorymi. Chętni mogą w każdej chwili dołączyć się do tej modlitwy nawet bez zgłszania się. Ważna jest modlitwa.

Wszystkim, którzy podjęli to dzieło, a jest ich juz ponad 80 osób, serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM