Łukowa 232  ks. proboszcz: 793 863 109   parlukowa@gmail.com A A A  

Modlitwa i post za parafię

sobota, 05-11-2022


Od 12 listopada rozpoczynamy kolejny czas modlitwy z postem o chlebie i wodzie za naszą parafię. Tym razem modlimy się o Boże błogosławieństwo w remoncie naszego kościoła parafialnego i o wszelkie łaski dla tych, którzy ten remont wspierają modlitwą, ofiarami, własną pracą i dobrym słowem. Przez 40 dni, każdego dnia inna osoba będzie modlić się i pościć w tej intencji. Kto chciałby włączyć się do tej modlitwy i podjąć post i modlitwę w jeden konkretny dzień niech zgłosi się do księży.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM